ממבו - אינדקס אתרים לעניין
אוכל

מסעדות, מתכונים, משלוחים, רשתות

מבשלים ומתופפים -ערב של ניחוחות טעמים וצלילים ,חוויה עוצמתית נבדלת וייחודית, בלתי נשכחת עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה

מסעדות כשרות- רשימה מרוכזת של מסעדות כשרות בכל רחבי הארץ ובמגוון סגנונות.
rest   –  המדריך המוביל בתחום המסעדנות והמזון בישראל, מקבוצת דפי זהב, מאפשר חיפוש ממוקד של מסעדות, בתי קפה, מעדניות, בתי ספר לבישול וקייטרינג לפי שמות ומיקומים. באתר מערכת של דירוג גולשים, פורום, מתכונים וכתבות מגזין.
2eat –  פורטל מסעדות, בתי קפה וברים. מאפשר חיפוש מתכונים, אירועים, מסעדות כשרות, ותפריטי משלוחים.
מתכונים.נט – אתר מתכונים "בגובה העיניים" בבעלותן של איה וחמדה, שמרכזות עבור הגולש מתכונים פשוטים יחסית, שהכנתם מבוססת על מצרכים שיש לכל אחד בבית.
אוכל זה טעים  –  אוכל זה טעים, על כך אין עוררין. כך חושבים כולם וכך גם חושבים ערן ועידית -  חסרי הכשרה קולינרית שאוהבים אוכל ונהנים לבשלו כשמוסיקה טובה מתנגנת ברקע. כל מתכון המופיע בבלוג מלווה בשיר שערן ועידית אוהבים.
קרין גורן –  הקונדיטורית קרין גורן משלבת מתכונים, המלצות לקונדיטור החובב, רשימה של ספרי אפייה שכתבה, וסרטונים הלקוחים מתוך תכניות הטלוויזיה בהגשתה.
מישלוחה –  מישלוחה מרכז מגוון רחב של מסעדות ותפריטי משלוחים, כולל תמונות, הטבות, המלצת גולשים ודירוגים. לכל גולש איזור אישי ששומר את הזמנותיו והעדפותיו.
מאנצ' –  מאנצ' מציג אלפי מסעדות ובתי עסק בפריסה ארצית ומאפשר לגולש לבצע חיפוש ממוקד, ולהרכיב הזמנה. באתר היסטוריית הזמנות לכל גולש, קופונים, מתכונים, המלצות שפים וגולשים.

תרבות, בידור ופנאי /אוכל
מסעדות, מתכונים, משלוחים, רשתות
 


© 2009 Mambo.co.il